1
تبليغات X
تور استانبول
فروش عمده پوشاک زنانه
طراحی سایت در اصفهان
شرکت ژئوتکنیک
درج آگهی
سررسید امین
خرید بک لینک
دکوراسیون داخلی
شما چت
طراحی برنامه اندروید در اصفهان
درب اتوماتیک
مرجع مقالات رسمی لوازم آرایش
تاريخ : 13 مرداد 1398 | 9:18 | نویسنده : علی پور | بازدید : 57

کانسیلر چیست؟

انسیلر 

چیست؟ کانسیلر کرم‌پودرهای رنگی به‌صورت فشرده جامد (پلت)، نیمه‌جامد(ماتیکی) یا این که مایع میباشند که معمولا پایین پنکیک یا این که کرم‌پودر و آنگاه از کانتورینگ (رفع عیوب فیس و برجسته‌سازی نواحی مختص نظیر گونه) استفاده میگردند . 


راستی این میباشد که کانسیلرها عموما برای پوشاندن تیرگی پایین چشم پباده سازی شده‌اند، ولی در شرای راه‌و‌رسم استفاده‌ی درست از این وسیله آرایشی را یاد بگیرید می‌توانید از آن برای پوشاندن معایبی مثل جای جوش، جای جراحت و هم به‌عنوان مبنا و پایه سایه‌ی دیده استعمال نمائید . 


کانسیلر 


مهمترین نکته در به کار گیری از کانسیلر این می باشد که بایستی یک مرتبه از کرم‌پودر روشن‌تر باشد تا نقایص چهره را بپوشاند درغیر این‌صورت به‌جای کاور کردن و پوشانندگی، نقایص چهره را بیشتر به فیس می کشند . 


در صورتی‌که هم در استفاده از آن، هدف‌تان روشن کردن بعضا نواحی رخ می‌باشد و به‌اصطلاح میخواهید پوست‌تان را در نواحی مانند بینی و پیشانی «هایلایت» کنید، بسته‌به شفاف یا تیره‌تر کردن آن حیطه بایستی از کانسیلر شفاف یا تیره استفاده فرمائید . معمولا در هایلایت فیس با کانسیلر نواحی زیر چشم و روی بینی را شفاف و نقاطی مانند بالای پیشانی، زیر خط دسته و… را تیره میکنند . 


رنگ‌های 

متعدد کانسیلر کدام‌اند؟ کانسیلر 


رنگ‌های مختلف کانسیلر هر کدام برای پوشاندن لک و نواقص چکیده از فیس و هم انواع رنگ پوست در اشخاص مختلف پباده سازی شده‌اند . برای مثال آن‌هایی که تُن زردرنگ دارند، برای تمام اشکال رنگ پوست مناسب‌اند . یادتان باشد در شرای پوست صورت‌تان واضح است، روشن‌ترین رنگ را انتخاب نمایید . 


کانسیلر زرد: کارکرد کانسیلرهایی با تن زردرنگ برای پوشاندن تیرگی و سیاهی دور‌ چشم و هم پوشاندن لک‌‌ها و جای جوش‌هایی که تیره شده‌اند، مناسب‌اند؛ چون رنگ‌های تیره را رفع می‌کنند . 


کانسیلر سبز: این رنگ کانسیلر برای خنثی کردن قرمزی پوست، جای زخم و جوش و جای جوش مناسب است . در شرای به‌صورت مادرزادی در صورت‌تان دارنده لک‌های قرمز رنگ یا ماه‌گرفتگی هستید، می‌توانید برای پوشاندن آن ها از رنگ سبز به کار گیری نمایید . ادله به کارگیری از رنگ سبز برای پوشاندن جوش‌ها این می باشد که جوش معمولا قرمز می‌باشد و رنگ مکمل قرمز‌رنگ رنگ سبز هست و به‌این‌ترتیب رنگ سبز کانسیلر رنگ قرمز جوش‌ها را می‌پوشاند . یادتان باشد کانسیلر را با بِراشی تنها روی جوش بزنید تا از پخش شدن باکتری به دور و بر پوست پیشگیری فرمایید . 


کانسیلر 

بنفش: این رنگ کانسیلر برای پوشاندن هم اکنون

امتیاز : 3


طبقه بندی: ،
,

ارسال نظر برای این مطلب
نام شما:
ايميل :
سايت :
متن نظر :
کد امنیتی : * ریست تصویر